30 minut hraní betaverze Kingdom Come

Na YouTube se objevilo třicetiminutové video z hraní beta verze Kingdom Come. Ta by měla vyjít již 3. března 2016 pro předplatitele na Steamu. Podle vyjádření Tobiho je ale možné, že vydání finální hry bude opět odloženo.

Zatímco vydání hry pro PC je v režii Warhorse, pro vydání hry na konzole PS4 a Xbox One je zapotřebí vydavatel. Není jasné, jestli se s ním podaří zajistit už vydání hry v létě, jak bylo oznámeno.

Hra tak nejspíš vyjde buď v létě 2016 jen pro PC, nebo koncem roku zároveň na všechny platformy. S ohledem na četné nedokonalosti v dosavadních zveřejněných podobách hry se zdá být možná reálnější až vydání koncem roku i pro PC.

Ve videu je k vidění úvod do příběhu hry realizovaný prostřednictvím vkusných artworků:

Následuje cutscéna s Henrym a beta verze obsahuje zatím nový kus krajiny. Herní mapa je přibližně 5× větší než v alfě a 5× menší než celý Act 1.

V dialozích je možnost použít kromě násilí a přesvědčení i uplácení.

Na závěr je vidět relativně velká bitva. Souboje v beta verzi ale zatím moc dobře nevypadají, tak snad se vše v budoucnu zlepší.

Celé video:

1 komentář u „30 minut hraní betaverze Kingdom Come

  1. Martin Zavrel

    Dobry den. Vsichni cekame a tesime se, az bude Kingdom Come k dispozici. Uz ted je nad miru jasne, ze to bude velkolepa zalezitost svetoveho formatu. Chtel bych se zeptat na realnost souboju, jestli budou v soubojich upadavat koncetiny? Myslim, ze byste tim vsem vytreli zrak. (Useknute ruce, nohy, hlava, koncetiny houpajici se jen na kuzi, zlomeniny apod.). Mozna je to prkotina, ale myslim, ze vic nasili vam znasobi obrat. Dekuji za info a mejte se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *