DLC From the Ashes

Rozšíření hry From the Ashes je první DLC do hry Kingdom Come: Deliverance a umožňuje hráči obnovit vesnici Přibyslavice.

Vyšlo 5. 7. 2018 a je dostupné na Steamu.

DLC From the Ashes přidává nový vedlejší quest, ve kterém je cílem postavit vesnici od nuly. Je hratelné i po úplném dokončení hry, kdy má hráč hodně peněz, čímž se mu urychlí stavba. Ale je ho možné začít i již v průběhu hry (po úspěšném absolvování bitvy v Přibyslavicích).

Z postavených budov jde získat denní příjem kolem 2000 grošů, čímž poctivým hráčů přináší možnost, jak získat hodně peněz, aniž by museli krást.

Detailní představení ve video updatu:

Obrázky z hraní:

3 komentáře u „DLC From the Ashes

  1. Matyáš

    Ahoj, hrajete někdo hru na ps4? Dělám quest s verbířema v Sázavě a je tam docela bug, protože to nejde splnit. Nejde prokecnout vesničan v klášteře, stejně tak to nejde udělat přes mlynáře a bijce..nevíte jak to řešit?

  2. Mário

    Zdravím,

    mám zakúpené KCD na ps4, prešiel som to po oslobodenie Pribyslavic, úspešne oslobodené. Nainštaloval som From the ashes, prídavok ukazuje ako „nainštalovaný“ a v hre nemám žiadnu možnosť na rozhovor s Divišom. Kde môže byť chyba? Vyhodil som peniaze zbytočne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *