7,5 milionu Kč za první den na Kickstarteru

Po prvním dni kampaně na Kickstarteru se podařilo vybrat přes dvě třetiny požadované sumy 300 000 liber (cca 10 milionů korun), tedy to s hrou vypadá více než dobře.

Spolufinancováním hry je možné si ji v podstatě už teď předobjednat. Podle současných plánů to vypadá tak, že celá hra bude rozdělena na tři samotné části — Act I, Act II a Act III, první díl se bude jmenovat právě Deliverance. A má nabízet 30 hodin zábavy na herní mapě o velikosti přibližně 9 km² (to je nakonec víc, než to původně vypadalo).

Vesnice na kopci

Další dva Acty mají vyjít na dalších 40 hodin a přidat nové části mapy. Které ale nejspíš nebudou přímo rozšiřovat původní mapu, ale bude se na ně přeskakovat „loadovací obrazovkou“. Zároveň mají doplnit úkoly i do předchozích map. Zároveň pro splnění některých questů bude nutné navštívit všechny tři části.

Datum vydání

Vydání první části hry je plánováno pro PC a nezávislé platformy na konec roku 2015. Datum vydání na next-gen konzolích je nejasné z toho důvodu, že Warhorse nemůže zajistit, kdy bude hra na PlayStation nebo Xbox schválena. To ale neznamená, že na ně nevyjde.

Druhý díl by měl následovat po 9 měsících (2016), a třetí opět po dalších 9 měsících (2017).

Alpha a Beta verze

Od teď za 6 měsíců má vyjít beta verze s kouskem mapy a pár questy k vyzkoušení herních mechanik a získání zpětné vazby od investorů na Kickstarteru. Připomínky hráčů budou zapracovávány do hry, načež vyjde beta verze hry a potom finální podoba.

Možnosti přispění na Kickstarteru

Přispěním hře je možné nejen si ji předobjednat, ale třeba si zajistit alpha/beta verzi, sběratelskou edici, meč, portrét v některém z kostelů, co budou přímo ve hře a další…

  • £15 (500 Kč) — samotná hra (digitální edice)
  • £20 (670 Kč) — samotná hra v krabici nebo digitální edice s přístupem do beta verze
  • £25 (835 Kč) — přístup do alpha verze (digitální edice) nebo přístup do beta verze (fyzická edice)
  • £30 (1000 Kč) — hra v krabici a přístup do alpha verze

Všechny možnosti a obsah balení ilustruje následující obrázek.

Edice hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *