Kingdom Come v týdeníku Dotyk

dan-vavra

Na webu Dotyk.cz vyšlo několik stránek o Kingdom Come.

Hudba

O skládání hudby do Kingdom Come je v článku krátký rozhovor s Janem Valtou, který je autorem hudby, co je možné slyšet v alfa verzi.

Výzva při vytváření hudby je vytvořit hudební doprovod tak, aby reagoval na chování hráče. Soundtrack hry bude tvořen ze dvou složek – skladeb nahraných živým symfonickým orchestrem a ze středověké hudby zahrané na historické hudební nástroje.

Rešerše

prohlidka

Další část se věnuje historickým pracím, které ve Warhorse podstupují. Rešeršistka Joanna Nowak například vytvořila středověký herbář obsahující téměř 100 rostlin, které nejspíš rostly v 15. století v Posázaví. Dokonce jsou i rozděleny podle toho, jestli rostly spíš na louce nebo v lese a podobně.

Taktéž historické objekty, které ve hře najdeme, tvůrci Kingdom Come navštívili. Některé věci ale budou s ohledem na lepší hratelnost neautentické – například všechny dveře ve hře budou mít rozměr 2 × 1 metr, ačkoliv tehdejší dveře byly mnohem menší. Prý by bylo komplikované, aby hlavní postava hráče v plné zbroji menšími dveřmi procházela.

nacrtek

Jen tak si hrát na středověk

V další části je potom ještě rozhovor s Danem Vávrou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *