Šermování ve hře

Kingdom Come vyjde zítra ráno v 9:00

Konečně se snad dočkáme a zítra 13. 2. 2018 v 09:00 našeho času by měla hra konečně vyjít. (Odpočet na oficiálních stránkách je pro jiné časové pásmo.)

V ideálním případě půjde hru stáhnout předem na Steamu (pro předplatitele prý už dnes).

Kingdom Come: Deliverance Day One Patch

Ihned po zpřístupnění hry by měl být k disposici patch 1.01 opravující chyby a upravující herní mechaniky, které vývojáři provedli v době mezi vydáním fyzických datových nosičů a datem vydání. Popis změn v patchi 1.01.

Tento patch by mělo být vhodné nainstalovat před samotným hraním hry. Při aplikaci na rozehranou hru by mohlo dojít ke ztrátě dat.

Vlastníci fyzických nosičů s Kingdom Come se tak nevyhnou stahování 27 GB velkého patche. Velikost je přibližně stejná jako celá hra, protože úpravy ovlivnily data na mnoha místech a kvůli způsobu publikování dat se všechny herní zdroje musí nahradit. Více podrobností zde.

Český dabing

Kingdom Come prozatím vyjde bez českého dabingu. K disposici budou pouze české titulky. Vytvoření českého dabingu v budoucnosti nebylo potvrzeno ani vyvráceno, ale kvůli náročnosti na tvorbu (hra je velmi rozsáhlá) a nepříliš velkému trhu hráčů to bohužel příliš nevypadá.

 

6 komentářů u „Kingdom Come vyjde zítra ráno v 9:00

 1. Ondřej Smutný

  Jak jsem již psal dříve. Hru si nekoupím tak jako mnoho lidí z důvodu chybějícího dabingu v CZ.
  Angličtinu zvládám plynule, ale o tohle tady vůbec nejde. Kazí to atmosféru české hry z českého prostředí.
  Jak je vidno neni z Vaší strany ani snaha proto něco udělat např. požádat o peníze na dabing pomocí startovače, atd..
  Hra je to velmi hezká, ale nehodlám podporovat studio kterému chybí špetka patriotismu.
  Hezký den.

  1. Filip Jánský

   No se jim celkem ani nedivím. Dělat další dabing při milionu řádků by byl určitě šílenej oser. Podle mě jenom namluvit milion řádků různých postav různými herci je tak na 3 měsíce. Pak to všechno sestříhat , trochu poTUNEnit ať to nezní jako Ondřej Hejma na VHSce, synchronizace. Pokud tam nejsou gamerender cutscene animace, tak znovu render. To je tak aspoň rok práce pro spoustu lidí. Takže tak dva, tři milióny Kč? Tohle bude reálné, až bude mít hra desítky miliónů v plusu. Takže logicky z toho vyplývá, jestli chcete češtinu musíte si hru koupit v angličtině:-)

   1. Milan

    Blbost. Hra byla vytvořena pro skupinu hráčů …
    Jedná se pouze o prachy. Nějaké vlastenecké cítění je byznysmenům cizí. Hodně našich hráčů tím odradili. Ale kolik nás je? Procento? nebo méně? To nikoho nezajímá. Dobyli svět ale český trh ztratí.

 2. Milan

  První co jsem hledal, zda hra je v češtině.
  Bohužel, nekoupím, z důvodu již výše uvedeného.
  Ale těším se, pokud ji nadabujete.

 3. Lukáš Žák

  Dobrý den, strasně se mi líbí že je zde konečně další bezva česká hra, škoda jen že není česky. Moc se těším že se dabing povede a hra se tak bude ještě více prodávat na případné pokračování.

 4. Quintus

  Dobrý den, zajímalo by mě kdy bude pokračování příběhu hodně moc jsem se do toho vžil a pak mě mrzel konec děkuji moc za odpověď hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *