Budou ve hře děti?

spineni-obleceni

Na oficiálním fóru existuje vlákno věnované tomu, zda v Kingdom Come budou i dětské NPC (počítačem řízené postavy).

Hra má být realistická, takže by se nabízelo, že by se logicky v herním světě měly děti vyskytovat.

Z vyjádření designera hry Jana Smejkala nebo z přednášky Viktora Bocana vyplývá, že mít ve hře děti přináší značné problémy.

Hlavním problémem ani tak není, že by někomu mohlo vadit, že jdou děti zabíjet a byly by proto nesmrtelné (jako tomu je v některých hrách), ale větší problém představuje situace, kdy by dětem hráč zabil rodiče a o děti by se tak neměl kdo starat.

Musel by tedy nejspíš existovat nějaký systém adopcí dětí, který by se o sirotky postaral. Z pohledu hry jako celku nemá tato vlastnost pro Warhorse prioritu, takže lze očekávat, že v prvním Actu Kingdom Come: Deliverance děti nebudou.

Konečné stanovisko ohledně přítomnosti dětí ve hře ale zatím není.

5 komentářů u „Budou ve hře děti?

 1. Pingback: Podcast s Danem Vávrou na Games.cz | Kingdom Come: Deliverance

 2. Hynek

  Je to velká škoda pokud tam děti nebudou. Hra si zakládá na velké realističnosti a svět, kde nejsou děti moc reálný není. No tak co, tak by je sem tam někdo zabil. Konec konců je to tvrdý středověk a jsou to taky lidé jako dospělí, tak proč z toho dělat takové halo.
  Je jasné že to není vůbec důležitá stránka hry, ale víme, že na detailech záleží a i taková maličkost pak sráží celkový dojem.
  Fandim celému studiu ať to dotahnou do vítězného konce ;).

  1. Broňa

   Pokud se nepletu, tak v hrách nesmí být žádné násilí na dětech, takže kdyby se do téhle hry přidali děti, pravděpodobně by to dopadlo jako v AC III, nebo ve Skyrimu, kde jsou děti nesmrtelné.

   1. Admin Autor příspěvku

    Zdá se, že větší problém je spíš s tím, že by se muselo řešit, co se stane, když děti přijdou o rodiče. Kdo se o ně bude starat a podobně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *